IDEAL LUX - Závěsné svítidlo Konse SP1 oro 155968 zlaté 40cm

Kód: 155968
ZDARMAZDARMA
IDEAL LUX - Závěsné svítidlo Konse SP1 oro 155968 zlaté 40cm
5.915 Kč
7-14 dnů
Moderní zlaté elegantní závěsné svítidlo Ideal Lux Konse 40 cm, zlaté elipsy vytvářejí zajímavé světelné efekty, materiál: kov, barva: zlatá, patice E27, dodáváno bez žárovky

Ideal Lux jsou dost možná svítidla, které právě hledáte. Tradiční výrobce z Itálie vyrábí dlouhá léta kvalitní a bytelná svítidla s duší. Kvalitní materiály a špičkový italský dizajn jsou zárukou svítidel, která budou dlouhá léta ozdobovat Váš krásný domov. Velice výhodný poměr ceny a kvality je u tohoto výrobce pravidlem, špičkový italský dizajn nemusí být vždy jen pro vyvolené. O bezpečí balíku se nemusíte bát, svítidla jsou již z výroby precizně zabalena, aby bez újmy přežila cestu k Vám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Netradiční závěsné svítidlo Konse v nejmenší variantě s jednou paticí E27 pro žárovku o maximálním příkonu 1 x 60 W je složeno z několika kovových zlatě lakovaných elipsovitě poskládaných kruhů Ø 40 cm, díky kterým je světlo po místnosti rozptýleno se zajímavými efekty. Délka zavěšení je nastavitelná při instalaci od 78 cm do 170 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Luxusní závěsná svítidla
Cenová skupina: Ideal Lux A
Barva: Zlatá
Tvar: Kulatý
Styl: Rustikální
Značka: Ideal Lux
Patice, závit: E27
Typ zdroje: Žárovka není součástí balení
Zdroj součástí balení: Ne
Krytí IP: IP20
Napájení: 220 V - 240 V
Energetická třída: ---
Materiál: Kov
Třída ochrany: I - uzemnění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ideal Lux jsou dost možná svítidla, které hledáte. Tradiční italský výrobce kvalitních a bytelných svítidel s duší. Spojení špičkového moderního italského dizajnu a kvalitních materiálů jsou zárukou svítidla, které bude dlouhá léta ozdobou Vašeho krásného domova. Poměr ceny a kvality je u tohoto výrobce opravdu velice výhodný, špičkový italský dizajn nemusí být jen pro vyvolené. Svítidla jsou již z výroby skvěle zabalena, aby bez újmy přežila cestu k Vám.