6 důvodů proč nakupovat u nás?

Garance seriózního prodejce

Jsme na trhu 12 let, prodali jsme tisíce svítidel a získali jsme vysoké hodnocení od zákazníků (Certifikát Ověřeno zákazníky na Heureka.cz). K případným reklamacím a výměně zboží přistupujeme seriózně a nehledáme zbytečné výmluvy.

Garance doručení nepoškozeného svítidla
Naše statistika mluví jasně, 99.4% odeslaných objednávek přišlo zákazníkům v pořádku. Balit svítidla umíme, děláme to léta. Pokud by přece jen došlo při přepravě k poškození, pošleme rychle náhradní sklo, nebo celé svítidlo.

Garance vrácení do 14 dnů od koupě
Pokud se Vám svítidlo nebude líbit, můžete ho poslat zpátky k nám bez udání důvodu a my Vám vrátíme plnou cenu svítidla.

Garance bezproblémového fungování výrobku
Na každé svítidlo je samozřejmě nejméně 2-letá záruka. Pokud budete mít problém s výběrem nebo instalací, klidně nám zavolejte nebo napište, rádi Vám pomůžeme.

Doručení GLS kurýrem nebo na GLS Parcelshop
Balík si můžete nechat doručit kurýrem na vámi zadanou adresu, a nebo pokud nejste přes den doma, nechte si balík doručit do nejbližšího GLS Parcelshopu (přes 2000 poboček v ČR).  Z něho si můžete balík vyzvednout když se Vám to hodí. Doprava při objednávkách nad 2000 Kč je zdarma.