Firemní dovolená 23.7. - 25.7. 2024

Dům Světel slaví 15 let na online trhu

Obrázek článku

Letos slavíme významné výročí - 15 let na online trhu se zaměřením na prodej svítidel. Naše společnost, Dům Světel, je hrdá na své motto "Tisíce světel pod jednou střechou," které odráží naši širokou nabídku produktů. Nabízíme svítidla pro domácnosti, firmy i jednotlivé místnosti, a naše webové stránky Dům Světel jsou místem, kde si každý může najít to pravé osvětlení pro své potřeby.

Naše historie a hodnoty

Dům Světel vznikl s cílem poskytovat kvalitní a cenově dostupné osvětlení. Od samého počátku jsme se zaměřili na to, aby byl nákup svítidel co nejpříjemnější a nejjednodušší. Naši zákazníci oceňují široký výběr, odborné poradenství a rychlé dodání.

Recenze od našich zákazníků

Za těchto 15 let jsme obdrželi mnoho pozitivních ohlasů. Naši zákazníci oceňují především kvalitu našich produktů a profesionální přístup.
Zde je několik z nich:

  • "Dům Světel nabízí úžasnou kvalitu a rychlé doručení. Jsem velmi spokojená s nákupem."
  • "Skvělý výběr a výborné ceny. Doporučuji všem."
  • "Profesionální přístup a skvělý zákaznický servis. Určitě zde nakoupím znovu."

Další recenze si můžete přečíst zde: Zboží.cz , Heureka.cz

Výroční sleva 15 %

Při příležitosti našeho výročí jsme pro Vás připravili speciální slevu 15 % na všechny produkty. Tato nabídka platí na celý sortiment, takže nyní je ideální čas na nákup nového osvětlení. Ať už hledáte moderní stropní svítidla, elegantní lampy do obývacího pokoje nebo funkční osvětlení do kanceláře, u nás najdete vše, co potřebujete. Slevu Vám automaticky odečteme v nákupním košíku.

Naše závazky a služby

Naše firma se zavazuje poskytovat produkty nejvyšší kvality a výborné služby zákazníkům. Nabízíme odborné poradenství, které Vám pomůže vybrat to správné osvětlení pro Váš domov nebo firmu. Naše rychlé a spolehlivé dodání zajišťuje, že Vaše objednávky dorazí včas a v perfektním stavu.

Jsme tu pro Vás

Oslavte naše výročí a využijte slevy 15 % na všechny produkty a objevte naši širokou nabídku kvalitního osvětlení.


Děkujeme Vám za Vaši podporu a těšíme se na další roky spolupráce.
Děkujeme, že jste s námi již 15 let, a těšíme se na Vaši návštěvu!