Vážení zákazníci, od pondělí 17.12 již nejsme schopni garantovat dodání zboží do vánoc.

Kuchyně na míru, aneb na kolik Vás tato vymoženost vyjde

Kuchyně na míruKuchyně je základem domu nebo bytu. I když je možné pořídit již hotové sestavy, je mnohem lepší zvolit kuchyně na míru. S možností určit mnoho věcí, jako je třeba umístění kuchyňského dřezu, rozložení jednotlivých prvků, nebo využití celého prostoru. A na kolik toto řešení vyjde?

 

 

 

1.-Dostupnost-je-stále-lepší

Dostupnost je stále lepší

Když porovnáme ceny současných kuchyní na míru s minulostí, je zde vidět velmi výrazný posun. A to samozřejmě směrem k tomu, že ceny neustále klesají. Je jasné, že v porovnání s hotovým řešením jsou dražší, ale rozdíl už není natolik markantní, aby nebylo možné o této cestě uvažovat. Zvláště, když se přihlédne k tomu, že kuchyně bude používána i po několik desítek let. O něco vyšší investice tak není problém.

 

 

2.-Vyšší-cena-jde-ruku-v-ruce-s-lepším-využitím

Vyšší cena jde ruku v ruce s lepším využitím

Kuchyně na míru mají své jasné výhody. V první řadě je to maximální využití prostoru, bez prázdných míst. Umožní také jednoduše rozložit jednotlivé prvky, a to s ohledem na to, kde bude kuchyňský dřez, kde bude sporák, myčka, trouba, nebo třeba mikrovlnka. U kuchyně na míru je možné mluvit ale i do toho, jak budou velké jednotlivé skříňky, jak se budou otevírat, nebo i do toho, zda bude využitý některý z moderních drátěných programů. Zkrátka a jednoduše platí, že co si řeknete, to budete mít.


3.-Odborník-vždy-poradíOdborník vždy poradí

Kuchyně na míru nejsou sestavovány zákazníky samotnými, jelikož je plánování spojeno s pomocí zkušené firmy. To ukazuje, že lze navrhnout praktickou a dokonalou kuchyň s ohledem na přání zákazníka a dodržení možností a funkčnosti, ke které přihlídne samotná firma, která má znalosti a zkušenosti.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.