Firemní dovolená 23.7. - 25.7. 2024

Kuchyně na míru, aneb na kolik Vás tato vymoženost vyjde

Kuchyně na míruKuchyně je základem domu nebo bytu. I když je možné pořídit již hotové sestavy, je mnohem lepší zvolit kuchyně na míru. S možností určit mnoho věcí, jako je třeba umístění kuchyňského dřezu, rozložení jednotlivých prvků, nebo využití celého prostoru. A na kolik toto řešení vyjde?

 

 

 

1.-Dostupnost-je-stále-lepší

Dostupnost je stále lepší

Když porovnáme ceny současných kuchyní na míru s minulostí, je zde vidět velmi výrazný posun. A to samozřejmě směrem k tomu, že ceny neustále klesají. Je jasné, že v porovnání s hotovým řešením jsou dražší, ale rozdíl už není natolik markantní, aby nebylo možné o této cestě uvažovat. Zvláště, když se přihlédne k tomu, že kuchyně bude používána i po několik desítek let. O něco vyšší investice tak není problém.

 

 

2.-Vyšší-cena-jde-ruku-v-ruce-s-lepším-využitím

Vyšší cena jde ruku v ruce s lepším využitím

Kuchyně na míru mají své jasné výhody. V první řadě je to maximální využití prostoru, bez prázdných míst. Umožní také jednoduše rozložit jednotlivé prvky, a to s ohledem na to, kde bude kuchyňský dřez, kde bude sporák, myčka, trouba, nebo třeba mikrovlnka. U kuchyně na míru je možné mluvit ale i do toho, jak budou velké jednotlivé skříňky, jak se budou otevírat, nebo i do toho, zda bude využitý některý z moderních drátěných programů. Zkrátka a jednoduše platí, že co si řeknete, to budete mít.


3.-Odborník-vždy-poradíOdborník vždy poradí

Kuchyně na míru nejsou sestavovány zákazníky samotnými, jelikož je plánování spojeno s pomocí zkušené firmy. To ukazuje, že lze navrhnout praktickou a dokonalou kuchyň s ohledem na přání zákazníka a dodržení možností a funkčnosti, ke které přihlídne samotná firma, která má znalosti a zkušenosti.