Germicidní sterilizační UVC lampa 38W s časovačem vypnutí

Kód: LX70413
1.520 Kč 1.256 Kč bez DPH
Skladem ext. (> 20 ks)
UVC germicidní lampa je určená k dezinfekci vnitřních prostor. Využití najde v každé domácnosti, ale i ve zdravotnických zařízeních, gastro zařízeních, hotelech či školách. Barva : černá, materiál: kov/plast, Rozměry: 445mm x 185mm x 185mm, Světelný zdroj: 2x2G11/18W je součástí dodávky. Hmotnost:  0.95 Kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

UVC GERMICIDNÍ LAMPA

UVC germicidní lampa je určená k dezinfekci vnitřních prostor. Využití najde v každé domácnosti, ale i ve zdravotnických zařízeních, gastro zařízeních, hotelech či školách.

Dvojitou účinností, díky kombinaci ultrafialového světla a ozónu, je možné dosáhnout až 360 ° sterilizaci místností. Kam nedosvítí UV světlo kvůli stínění, tam se dostane ozon. Při záření UVC světla dochází k poškození struktur DNA bakterií, virů (i covid-19), roztočů, plísní i jiných mikroorganismů. Díky vznikajícímu ozonu se rozloží i škodlivý formaldehyd na CO2, H2O a O2.

Dezinfekční lampa dokáže sterilizovat prostor až do 60m². Jednoduše si ji přenesete, kam potřebujete. Má 3 časové programy, které si sami navolíte podle velikosti místnosti:
  • do 15m² (kuchyně, koupelny, šatní skříně) - 30 minut
  • do 30m² (jídelny, obývacího pokoje, ložnice, dětské pokoje) - 60 minut
  • do 60m² (jídelny, obývacího pokoje, kanceláře, školní třídy ...) - 120 minut
Po dokončení sterilizace vámi zvoleného programu se lampa automaticky vypne.
Frekvence použití: doporučuje se používat alespoň jednou nebo dvakrát týdně.

Barva : černá, materiál: kov/plast, Rozměry: 445mm x 185mm x 185mm, Světelný zdroj: 2x2G11/18W je součástí dodávky. Hmotnost: 0.95 Kg

Upozornění:
 Tento výrobek je určen pouze pro použití v interiéru. Dveře a okna musí být během sterilizace zavřené. Nezakrývejte lampu během používání. Lidé, zvířata ani rostliny se během používání nesmí zdržovat v místnosti. Nedívejte se přímo na zapnutou lampu, aby nedošlo k popálení. Dlouhodobé vystavení UV záření může způsobit popáleniny kůže a očí. Dlouhodobé vdechování ozonu může poškodit sliznici dýchacích cest. Do místnosti vstupte nejdříve 30-40 minut po vypnutí lampy a následně místnost dobře vyvětrejte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní lampy
Hmotnost: 1.12 kg
Barva: černá
Materiál: kov/plast
Žárovky v balení: ne
Typ žárovky: 2G11
Hloubka (mm): 185
Počet žárovek: 2
Příkon max (W): 18
Rodina: GERMICIDAL LAMP
Šířka (mm): 185
Výška (mm): 445

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Slovenský výrobce ucelené řady ekonomických svítidel.